Cinkoti tērauda ugunsdzēsības un dzeramā ūdens rezervuāri

Cinkoti tērauda rezervuāri ir ekonomisks veids kā uzglabāt dzeramo ūdeni, ugunsdzēsības ūdeni, lietus ūdeni, pārtikā neizmantojamu ūdeni, dažāda veida notekūdeņus u.c.

ci1.jpg   ci2.jpg

 

Rezervuāru izmēri

Piedāvājam rezervuārus ar tilpumu sākot no 9m3 līdz par 4000m3 un ar diametru sākot no 3.1m. Līdz ar to spējam piedāvāt savu produktu visdažādāko projektu specifikācijām un prasībām.

Rezervuāru sastāvdaļas

Augstākās kvalitātes cinkotas tērauda loksnes, kas tiek savstarpēji saskrūvētas, veidojot cilindra konstrukciju. Šāda tehnološģija ļauj samazināt montāžas laiku un izmaksas – aizstājot apjomīgos betonēšanas un metināšanas darbus.

Hidroizolācijai tiek izmantota jau iepriekš rūpnieciski izgatavota gumijas membrāna, kas samazina ūdens noplūdes riskus. Katrai membrānai, pirms nosūtīšanas uz objektu, tiek veikta kvalitātes kontrole, kas izslēdz jebkādu defektu esamību.

Kā pamatnes un rezervuāra augšas stiprinājumi tiek izmantoti L veida, cinkota tērauda profili. Tie tiek izliekti katram rezervuāram individuāli. Atkarībā no rezervuārua izmēra, tiek izmantoti arī vēja slodzes stiprinājumi, lai konstrukcija spētu izturēt gan ūdens, gan arī vēja radīto slodzi.

Standartā rezervuāri tiek aprīkoti ar ieplūdes, izvada, pārplūdes un iztukšošanas savienojumiem. Pēc klientu prasībām savienojumi tiek pielāgoti projekta specifikācijai

Ļoti bieži ir nepieciešams aprīkot rezervuāru ar siltumizolāciju. Piedāvājam 3Kw iegremdējamo sildītāju, iekšējo un ārējo siltumizolāciju. Katra projekta specifikācijai iesakam pareizo risinājumu, lai uzglabātā viela nesasaltu pat visbargākajos laikapstākļos.

Pēc klientu prasībām aprīkojam rezervuārus arī ar papildaprīkojumu – sānu apkalpes lūka, kāpnes, apkalpes platformu u.c.

ci3.jpg   ci4.jpg

ci5.jpg   ci6.JPG

 

Rezervuāru montāža

Montāžu veic izmantojot hidrauliskos pacēlājus vai sastatnes. Ieteicams konsultēties par ieteicamo montāžas veidu konkrētajam rezervuāra izmēram.

ci7.jpg   ci8.jpg

 

Defektu novēršana

Cinkotas tērauda loksnes, kurām ir radušies mehāniski vai apkārtējās vides ietekmē radīti bojājumi, ir iespējams nomainīt, nedemontējot visu rezervuāru. Ja ir radušies kādi bojājumi gumijas membrānai, to arī ir iespējams salabot uz vietas.

ci9.jpg  ci10.jpg  ci11.jpg