Stikla tērauda rezervuāri

Stikla un tērauda sakausējuma rezervuāri ir unikāla tehnoloģija, kā rezultātā šie materiāli tiek sakausēti kopā 815° C augstā temperatūrā, iegūstot pārsteidzošu fizisko un ķīmisko izturību. Svarīgākie ieguvumi ir:

  • Rūpnieciski kontrolēta kvalitātes pārbaude nodrošina izdurīgu, ilgmūžīgu pārklājumu, kas pilda savas funkcijas pat visekstrēmākajos apstākļos, neprasot ieguldījumus un lielu apkopi nākotnē.
  • Stikla-tērauda rezervuāri tiek uzbūvēti īsā laikā un izmantojot, salīdzinoši maz tehniku.
  • Paneļu uzbūve, ļauj viegli nomainīt bojātos panelus, pārvietot visu rezervuāru utt.
  • Izmaksu ziņā daudz efektīvāks risinājums, salīdzinājumā ar betonētiem un metinātiem rezervuāriem.

pirma.jpg   otra.jpg

Piedāvājam rezervuārus ar tilpumu līdz 50,000m3. Izmēru neierobežotība un pārklājuma izturība nodrošina rezervuāru izmantošanu ūdens, notekūdeņu, digestāta, biogāzes, kūtsmēslu, biodegvielas u.c. uzglabāšanai.

Rezervuāru sastāvdaļas

Stikla un tērauda sakausējuma loksnes, kas tiek ražotas pēc stingras kvalitātes kontroles, nepieļaujot nekādas novirzes no standartiem. Katra loksne tiek pārbaudīta individuāli, un ja tiek atklāts defekts, tā tiek pārstrādāta, nevis salabota.

Kā hermētiķis tiek izmantota mastika, kas tika izstrādāta kopā ar rezervuāru ražotāju un ir paradzēta tieši šādam mērķim.

Kā pamatnes un rezervuāra augšas stiprinājumi tiek izmantoti L veida, cinkota tērauda profili. Tie tiek izliekti katram rezervuāram individuāli. Atkarībā no rezervuārua izmēra, tiek izmantoti arī vēja slodzes stiprinājumi, lai konstrukcija spētu izturēt gan ūdens, gan arī vēja radīto slodzi.

Standartā rezervuāri tiek aprīkoti ar ieplūdes, izvada, pārplūdes un iztukšošanas savienojumiem. Pēc klientu prasībām savienojumi tiek pielāgoti projekta specifikācijai.

Ļoti bieži ir nepieciešams aprīkot rezervuāru ar siltumizolāciju. Piedāvājam 3Kw iegremdējamo sildītāju vai ārējo siltumizolāciju. Katra projekta specifikācijai iesakam pareizo risinājumu, lai uzglabātā viela nesasaltu pat visbargākajos laikapstākļos.

Pēc klientu prasībām aprīkojam rezervuārus arī ar papildaprīkojumu – sānu apkalpes lūka, kāpnes, apkalpes platformu u.c.

tresa.jpg   ceturta.jpg

sesta.JPG   piekta.jpg

 

Rezervuāru montāža

Montāžu veic izmantojot hidrauliskos pacēlājus vai sastatnes. Ieteicams konsultēties par ieteicamo montāžas veidu konkrētajam rezervuāra izmēram.

septita.jpg

Rezervuāra loksnes, kurām ir radušies mehāniski vai apkārtējās vides ietekmē radīti bojājumi, ir iespējams nomainīt, nedemontējot visu rezervuāru, vai ja ir radušies nenozīmīgi bojājumi, var izmantot remontkomplektu.